Rzęsy russian premium- profesjonalne produkty o doskonałej jakości

Każda kobieta pragnie upiększyć swój wygląd, podkreślając wszystkie atuty swojej urody. Nic więc dziwnego, że rzęsy objętościowe Russian Premium, to jeden z najchętniej wybieranych produktów na rynku przez profesjonalne stylistki, dzięki któremu bez trudu można uzyskać spektakularne, satysfakcjonujące efekty wyrazistego spojrzenia. Przyjrzyjmy się ciekawemu, innowacyjnemu produktowi z bliska.

Krótka charakterystyka rzęs Russian Premium 

Rzęsy Russian Premium to profesjonalne produkty, które zachwycają jakością swojego wykonania. Surowcem użytym do ich produkcji jest włosie syntetyczne. To właśnie dzięki temu są trwałe, odporne na różnego rodzaju odkształcenia, pozwalając na niezwykle komfortowe użytkowanie, bez konieczności rezygnacji z wielu, różnorodnych aktywności fizycznych.

Każda paletka rzęs zawiera aż 12 pasków  z pojedynczymi długościami. Jeśli wybierzmy opcję MIX, wówczas w produkcie odnajdziemy 13 pasków. Możemy odnaleźć różne grubości rzęs: (0,05; 0,07; 0,10; 0,12; 0,15), długości (6 -15mm), jak również różny skręt (C, C+,D). 

Jedną z cech, która wyróżnia rzęsy Russian Premium na tle innych, konkurencyjnych ofert, to technologia Clean Peel. W praktyce oznacza to, że w produkcie umieszczona została specjalna folia, dzięki której aplikowane rzęsy nie pozostawiają najmniejszych śladów po częściach paska lub kleju. Ma to miejsce zarówno podczas przyklejania, jak i ich odklejania. 

Warto także zaznaczyć, że paski sztucznych rzęs wyposażone zostały w nową formułę kleju. Takie rozwiązanie sprawia, że jeszcze łatwiej jest stworzyć piękne, zachwycające wachlarze rzęs. Dodatkowo każda, pojedyncza, sztuczna rzęsa, jest doskonale widoczna, co dodaje naturalnego charakteru dla każdego spojrzenia. 

Rzęsy to również produkty, które mają na celu dobro i ochronę środowiska naturalnego. Ukryte są w ekologicznym, designerskim, kartonowym pudełku, co sprawia, że może on zostać oddany do recyklingu. 

Kiedy stosuje się rzęsy Russian Premium?

Prezentowane rzęsy Russian Premium to model sztucznych rzęs, który wykorzystywany jest do metod objętościowych. W praktyce oznacza to, że zwiększają ilość, sprawiając, że spojrzenie jest bardzo intensywne. Każda, pojedyncza rzęsa, jest niezwykle cienka, łagodnie zwężając się u podstawy, przez co pozwalają one na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu pięknych, puszystych, doskonale sprężystych kępek. Dzięki temu znane i lubiane na rynku kosmetycznym rzęsy Russian Premium wykorzystywane są zarówno do prac o charakterze Mega Volume, jak i 2D. Oprócz tego produkty dają bardzo dużo, różnorodnych możliwości wykorzystania. Stosuje się je także w metodzie 1:1. 

Jak właściwe aplikować rzęsy Russian Premium?

Prawidłowa aplikacja rzęs jest gwarancją uzyskania najwyżej jakości, jak również maksymalnej satysfakcji klientek. Przede wszystkim należy dobrać właściwą grubość, długość, oraz skręt, w stosunku do naturalnych rzęs klientki, jak również miejsca na linii oka, w której chcemy umieścić sztuczne kępki. Do precyzyjnej aplikacji należy używać profesjonalnych narzędzi i akcesoriów. Co więcej, należy właściwie naciągnąć powiekę, ustawić doczepianą kępkę rzęs pod właściwym kątem, a następnie delikatnie docisnąć przez około 30 sekund. 

Marka Noble Lashes to firma, która uważana jest za lidera w produkcji rzęs. Postaw na profesjonalne rozwiązania, i ciesz się z satysfakcjonujących rezultatów, jakie uda Ci się osiągnąć we własnym salonie kosmetycznym. Do dzieła!. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *